Polacy na zagranicznych zakupach
22 marca 2019
Czy salon da się urządzić światłem?
4 kwietnia 2019

Czy emigranci mogą żyć zdrowiej?

Powszechnie uważa się, że dłuższy pobyt za granicą jest dobry dla zdrowia. Mawia się, że zamieszkanie na wyspach brytyjskich przynosi korzyści dla samopoczucia, a więc ma „medyczne” podłoże. Oczywiście każdy przypadek należy rozstrzygać osobno i rozważyć potrzeby oraz sposoby korzystania z systemu lecznictwa.

Polska apteka UK sprosta oczekiwaniom rodaków

Od pierwszego razu możemy zderzyć się z oryginalnością lecznictwa w Wielkiej Brytanii. Po doświadczeniach z polską służbą zdrowia, szczególnie ze specjalistyczną diagnostyką, prędko dojdziemy do konkluzji, że wobec niej ta w Wlk. Brytanii pozostawia wiele do życzenia. Z tego powodu rodacy, którzy urządzają sobie życie poza krajem, budują domy i osiedlają się na stałe, z tym zawsze przybywają do Polski – aby skorzystać z diagnostyki.

U naszych specjalistów w UK, choć kosztuje to dużo więcej, można jednak otrzymać dużo większą skuteczność terapii. Porównując, ile przypadków udaje się zdiagnozować brytyjskiej służbie zdrowia a polskiej, odpowiedź na tytułowe pytanie brzmi „tak”. Jeśli wolimy pracę specjalistów w Polsce, a suma wydana na poprawę stanu zdrowia to tylko cena biletu do Polski, niezwłocznie decydujemy się na ten wariant i do UK przyjeżdżamy w lepszym zdrowiu.

Wsparciem dla zdrowia jest dostępność polskich sklepów. Także i niejedna polska apteka Londyn może zainteresować ofertą wielu aptek internetowych z produktami medycznymi z Polski, w niezwykle korzystnych cenach. Dla rodaków to okazja, by wspomóc zdrowie nie tylko paracetamolem – w rozumieniu miejscowej opieki medycznej – ale i nabyć środki naturalne czy artykuły pielęgnacyjne.

Dlaczego mamy być zdrowsi?

Po wyjeździe emigranci żyją w lepszej kondycji, gdyż… od nowa uczą się, chłonąc miejscową kulturę, smaki i obyczaje. Im dłużej pozostają w obcym kraju, tym chętniej szukają i sięgają po rodzime produkty, najlepiej im swojskie. Jeśli to połączyć z korzystaniem z polskiej, stojącej na wyższym poziomie służby zdrowia, nagle się okazuje, że naprawdę emigranci stają się zdrowsi. Inny dowód to wyniki wyszukiwań w internecie, które pojawiają się się wraz z wpisaniem w wyszukiwarkę frazy „polska apteka Londyn”. Okazuje się, że łatwość w zakupie leków z Polski również wspomaga zdrowsze życie poza krajem.