Kwiaty są uniwersalnym prezentem na różne okazje. Można je zamówić w kwiaciarni stacjonarnej i przez internet. Na jaką okazję możesz je wręczyć? Przeczytaj, a dowiesz się więcej.

Urodziny, imieniny

Dla znajomych, rodziny, innych. Jeśli nie wiesz, co kupić, to wybierz kwiaty cięte, które mogą stać w ozdobnym wazonie. Mogą być także w doniczce. Prezent na pewno będzie udany, ponieważ kwiaty usychają i nie są problemem. Składając życzenia urodzinowe wręczasz kwiaty by podkreślić wyjątkowość tego dnia dla jubilata

Ślub, wesele

Uroczystość ta oznacza wiele kwiatów. Na bukiet dla panny młodej, dekoracje sali, stołu, inne. To zależy od potrzeb i gustu. Kwiaty na ślub są ważne i stanowią ozdobę. Mogą być różne gatunki dopasowane kolorystycznie lub jeden konkretny. Goście także mogą wręczyć kwiaty jako dodatek do prezentu.

Rocznice ślubu i nie tylko

Kwiaty mogą być upominkiem z okazji rocznic. Do tego można kupić czekoladki w ładnym opakowaniu. To dobry prezent na różne rocznice. Nie tylko ślubu, ale też spotkania, pracy i wszystkie, które ktoś chce obchodzić.

W doniczce, w wazonie

Rośliny mogą być ładnie posadzone. Wazon w ładny wzór może stać na stole lub biurku. Ważne, żeby go nie przewrócić. Doniczki także mogą mieć ładne osłonki w wielu kolorach.
W sklepach kwiaty sprzedawane są w przypadkowych doniczkach. Przeważnie trzeba posadzić je do nowej. Najlepiej upić doniczki gliniane, które są trwałe. Wytrzymują długi czas i na kolejne kwiaty nie trzeba kupować nowych. Będą dobre dla wielu gatunków roślin.

Jak widać, kwiaty to dobre rozwiązanie na wiele okazji. Urodziny, imieniny, rocznice, ślub i wesele raz wiele innych. Na pewno coś się znajdzie w kwiaciarniach i nie tylko.