radzymin mapa
Radzymin na kartach historii
24 lutego 2016
zakupy radzymin
Idziemy na zakupy!
29 marca 2016

Jaki kolor ma Twoje życie?

radzymin z lotu

Podobno barwy podobnie jak muzyka, wywołują  w nas uczucia i nastroje. Wyrażają emocje a nawet mają właściwości terapeutyczne- działają na system nerwowy. Dlatego też podświadomie sięgamy po te, które w danym momencie działają na nas najlepiej, czyli nasz stój odzwierciedla to jak czujemy się danego dnia.

Pamiętajmy, że to jak wyglądamy w dużym stopniu zaważy o tym jak zostaniemy odebrani. Analizujmy więc kolorystykę naszych ubrań, to ważne jak odbierają nas inni, przede wszystkim podczas spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych itp.

Jeśli na co dzień mamy do czynienia z ludźmi, to ważne by nasz wizerunek nie odpychał. I nie mówię tutaj tylko o niedbałych włosach czy paznokciach ale o ogólnym wizerunku na co składa się makijaż, fryzura, manicure oraz dobrze dobrany strój. To jakie barwy wybieramy świadczy o naszym charakterze, humorze w danym momencie oraz sposobie bycia. Jeśli naszą szafę wypełniają kolory czarne, szare , brązowe to znaczy, że nie mamy na siebie pomysłu. Wiadomo, że nie każdemu we wszystkim dobrze jest do twarzy, ale z modą warto jest eksperymentować. Przymierzając różne zestawienia, printy i długości ubrań.

„Nie pozwól by szara rzeczywistość miała wpływ na kolory Twych marzeń…”

Nasz wygodny i stosowny strój to podstawa naszego dobrego humoru. Dlatego starajmy się jak najczęściej nosić kolorowe ubrania z ciekawymi wzorami.

Nadal szukam swojego stylu. Na swoim blogu www.patriszjafashion.blogspot.com prezentuję zestawy codzienne inspirowane najnowszymi trendami. Z nutką moich pomysłów i przeróbek ubrań, zawsze stawiając na kolor  i  dobry humor.

Dzisiejsze zestawy to propozycje zarówno na okazjonalne małe imprezy jak i codzienne stylizacje do pracy. Tak jak lubię elegancko  i kolorowo.

Całość stworzona w sklepie Marcella ul.Stary Rynek 4 w Radzyminie.

Dziękuję za współpracę.

 

Patrycja Bończewska

www.patriszjafashion.blogspot.com